kõik kategooriad

Sa oled siin : Avaleht>Toode>Kuulikindel vestiga

Võtke meiega ühendust

008615618453917

sales03@deekongroup.com

FLAT/RM I-1 BLK 2 4/F GOLDEN DRAGON IND CTR 162-170 TAI LIN PAI ROAD KWAI CHUNG NT

Kuva rohkem +
  • https://www.ballisticequipment.com/upload/product/1577677713921643.jpg
  • https://www.ballisticequipment.com/upload/product/1577677713600138.jpg
  • https://www.ballisticequipment.com/upload/product/1577677714305203.jpg
  • https://www.ballisticequipment.com/upload/product/1577677715571977.jpg

Peidetav ballistiline vest

SKU : DKBEP-01

Laoseis : Laos, saatmiseks valmis.

**Vesti hind**

$119.90 $109.90 $99.90
50-100 arvutid  100-500 arvutid  ≥ 500 tk

Märkus: hind on FOB Hiina hind, mis ei sisalda saatmiskulusid. 

Kliki siiasaatekulu kontrollimiseks.

  • Kirjeldus

  • Tehnilised kirjeldused

  • Pakendid & kohaletoimetamine

  • Küsitlus

KIRJELDUS

Ballistiline vest

Kuulikindel vest – läbib kõik laboritestid Seisma 

Deekon Level IIIA Bueeltproof Vest pakub NIJ Level IIIA kaitset. (Kuulikindla taseme teada saamiseks klõpsake siin). Deekon Bulletproof Vest on valmistatud kõrgekvaliteedilisest UHMWPE-st või aramiidist, et pakkuda kaitset, millele võite loota. Seda kuulivesti on testitud ja heaks kiidetud vastavalt NIJ standardile 0101.06, mis võib takistada 9 mm ja .44 Magnumit. Kui otsustate kunagi, et soovite kaitset vintpüssi padrunite või raskemate relvade eest, peate hankima ballistilisi plaate. Siis saab Deekon Bulletproof Vest kuni 7.62x51, 7.62x39, 5.56x45, 7.62x63, 7.62x54R ja mis tahes kaliibriga püstolid. . Deekon Bulletproof Vest suudab läbida kõikvõimalikud rahvusvahelised laboritestid. Testimisproove saab pakkuda!  

Parim kuulivest parima kvaliteedikontrolliga

Deekoni kuulikindlat vesti valmistatakse enne täielikuks Deekoni kuulikindlaks vestiks kokkupanemist skanneriga. Igal Deekoni kuulivestil on ainulaadne seerianumber. Kui eelistate Aramid kuulikindlat vesti, ostame materjali DuPontilt.

Suurepärane kuulivest uskumatu hinnaga.

Deekon, mida usaldavad enam kui 60 riigist pärit kliendid, päästis elusid ja on parima hinna ja kvaliteedi suhtega kõvast materjalist, on parim kuulikindel vest, mida soovite. Igaüks lubab endale Deekoni kuulikindlat vesti.


Tehnilised kirjeldused

Kuuli-, löögi- ja löögikindel!

Valmistatud kohandatud para-aramiidiga

Ülivarjatav

Mõeldud mugavuse ja manööverdusvõime tagamiseks

Veekindel polüestrist kandur koos rebestuspeatusega

Täielikult reguleeritavad külje- ja õlakinnitused vastupidavate kõrge profiiliga VELCRO kaubamärgi kinnitustega


FAQ:

Kas saate teha kohandatud suurusega vesti? 

Kui teie ettevõte tellib rohkem kui 100 tk kuulikindlat vesti, saab suurust kohandada. Kuid kui vajate ainult ühte ballistilist vesti, ei saa suurust kohandada. Sest Deekon Kuulikindlad vestid on valmistatud üle 60 kangatükist, mistõttu on kohandatud suuruse määramine kliendi jaoks väga kulukas.

Millise kaitsetaseme valisite oma vesti jaoks ja miks? 

Valime NIJ Level IIIA (3A) vesti. See vest kaitseb rohkem kui I (1), IIA (2A) või II (2) taseme vest, kuid alla III (3) ja IV (4) taseme vesti kaitsetaseme. Tase IIIA (3A) vest kaitseb teid peaaegu kõigi käsirelvade padrunite eest. Seda on testitud kuni .44 Magnumi täismetallist jope ümara nina kuuli jaoks. See on suur ja võimas kuul, mis tapab su kergesti, kui sa vesti ei kanna.

Millest teie ballistiline materjal on tehtud? 

Meie ballistilised paneelid on valmistatud ülikõrge molekulmassiga polüetüleenist (UHMWPE või kõrgtugevast polüetüleenist). Enamik kuulivestide tootjaid on kevlarist tugevamate materjalide poole liikunud ja nii ka meie.  

Kui kaua kestab kuulivest? 

Üldtunnustatud tööstaaž on 5 aastat, kuid me pole kunagi näinud, et teaduslikud andmed oleksid kättesaadavad. Need võivad olla tõhusad ka kauem kui 5 aastat, kuid keegi pole teinud teste, et teha kindlaks, kas see vastab tõele. Meie kasutatud materjalide uurimine viitab pikemale elueale, kui seda hoitakse kuivas ja päikese eest kaitstult, kuid teste, mis tõestaksid, et vestid on viimased viis aastat vastupidavad, pole olemas.

 Midagi, mida ma ei peaks kuulivestiga tegema? 

Te ei tohiks sisetükke välja võtta ja päikese kätte jätta. See halvendab vesti jõudlust.

Kes neid veste ostab? 

Müüme veste peamiselt inimestele, kes elavad, mängivad ja töötavad potentsiaalselt vägivaldses keskkonnas. Deekon kontsernil on 14-aastane kuulivestide valmistamise kogemus klientidele enam kui 60 riigist. Oleme üks suurimaid kuulikindlate toodete tarnijaid Hiina armeele, relvastatud politseile ja politseiosakonnale. 

Kas testite veste enda peal? 

Hiinas keelab meie seadus kodanikel relvi kanda. seega pole meil põhjust seda testimise ajal kanda. Kuid meil on palju Hiina ja Ameerika laborite katsearuandeid. Palun kontrollige mõnda lisatud aruannet. Proove saab pakkuda ka teie enda testimiseks teie riigis. 

Kas müüte ka teisi värve? 

Kui teie ettevõte tellib rohkem kui 100 tk kuulikindlat vesti, saab värvi kohandada. Kuid kui vajate ainult ühte ballistilist vesti, siis müüme ainult musta värvi. Teeme seda oma tootmise lihtsustamiseks. See hoiab meie hinnad uskumatult madalal.Pakendid & kohaletoimetamine

5 TK KARPIS 
KARPMÕÕT: 108 * 40 * 30 CM

KÜSITLUS
Võtke meiega ühendust