kõik kategooriad

Sa oled siin : Avaleht>Meist

MEIST US

MIS ME OLEME


Deekon Group Co., Ltd, professionaalne kuulikindlate seadmete tehas Hiinast. Meie grupil on 14-aastane kogemus kuulivesti, kuulikindla kiivri ja kuulikindla plaadi valmistamisel klientidele enam kui 60 riigist. Mõned riigid, mis on väga ranged kvaliteedi suhtes, armastavad meie tooteid väga, nagu Ameerika, Rootsi, Norra, Poola, Kreeka, Itaalia, Küpros, Malaisia, Saudi Araabia, AÜE, Lõuna-Aafrika Vabariik, Angola, Kamerun, Peruu, Argentina, Tšiili, jne Oleme üks suurimaid kuulikindlate toodete tarnijaid Hiina armeele, relvastatud politseile ja politseiosakonnale.

Meil on kuulikindlate testide aruanded Hiina ja Ameerika laboritest. Deekon Groupil on täiustatud seadmed ja suurepärane tehnoloogia tagamaks, et meie kvaliteet ning meie teadus- ja arendusinsenerid jätkavad innovatsiooni ja uute toodete väljatöötamist vastavalt lõppkasutajate nõudmistele. Vahepeal saame tänu täiustatud tootmisjuhtimisele pakkuda väga konkurentsivõimelist hinda.

Tulevikus jätkame ettevõtlikkust “Üks kuulikindel toode on elu”, austame lubadust “Kvaliteet ennekõike, teenindus”, kiirendame ja laiendame uute toodete uurimis- ja arendustegevuse samme ning turu laiendamist.

Professionaalne kuulikindlate toodete tarnija

Professionaalne kuulikindlate toodete tarnija

Miks meie


Teie usaldus on meie suurim edasiviiv jõud, palun usaldage meid 100 protsenti.

Kliendikeskne – asetame oma klientide vajadused alati enda omadest kõrgemale.

Ohutus on meie prioriteet – tagame alati, et igal meie hangitud või toodetud tootel on kõrgeim kvaliteet ja ohutuskontroll – me päästame elusid.

Innovatsioon ei peatu kunagi – püüame alati teha uuendusi kõiges, mida teeme, et kasu saaksid meie kliendid ja meie ettevõte.

Ausus ja austus – teeme alati eetilisi otsuseid, oleme oma klientide ja kolleegidega läbipaistvad ning kohtleme üksteist väärikalt ja austavalt.

Koostöö ja meeskonnatöö – teeme alati koostööd kõigi sidusrühmadega, et tagada edukad tulemused.

Vastutus on kohustuslik – hoiame end ja oma kolleege tegude ja tulemuste eest alati vastutavaks, eesmärgiga ületada võetud kohustusi ja tähtaegu.

sertifikaat


Teie usaldus on meie suurim edasiviiv jõud, palun usaldage meid 100 protsenti.

Kuulikindla kiivri sertifikaat

Kuulikindla kiivri sertifikaat

Kuulikindla plaadi sertifikaat

Kuulivesti sertifikaat

PEAMISED TURUD